חגיגת יום הולדת לבנות

אנחנו יודעים שזה לעיתים יכול להיות אתגר לא פשוט בכלל.

כבר מגיל מאוד צעיר, לכל ילדה יש את הבקשות והפנטיזיות שלה ליום ההולדת שלה, איך יום ההולדת הולך להתנהל ובדיוק מי יוזמן ומי לא.

חווית יום הולדת שהיא אחרת!!!

חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת לבנות

תכנון יום ההולדת בעידן של הרשתות החברתיות האינסטגרם והטיקטוק הפך להיות הרבה יותר מאתגר, וזה בלשון המעטה, במיוחד כי כל אחת רוצה את יום ההולדת שגם יראה, ירגיש ויזכר ככיפי ביותר.
הרבה מהימי ההולדת לבנות די דומים, סדנאות סליים, סדנאות אפייה או איפור, אולי סטנדאפ…
אנחנו בטאוור טאג מציעים חווית יום הולדת שהיא אחרת, חוויית ימי הולדת לבנות שהיא שונה ובהחלט יום הולדת שיזכר. מי אמר שבנות לא יכולות להינות יותר?!
החל משנת 2020, יום הולדת לבנות הוא עם הרבה יותר אקשן, הרבה יותר כיף והרבה יותר עניין.

מתחמי המציאות המדומה שלנו, מושלמים לימי הולדת ופעילות לבנות בכל גיל

ימי הולדת לבנות במתחם מציאות מדומה, במתחם Tower Tag מביאים את ניחוחות העתיד ישירות אל ישראל, עם טכנולוגיה חדשנית VR, שמתאים לכל הרמות! במתחם המציאות המדומה שלנו יש מספר פעילויות שיש לנו להציע לכם עבור ימי הולדת לבנות.סימולטור המדמה מתקנים בלונה פארק שמשלבים את כל חווית ההרגשה מהחזה ועד לבטן (ממש להיות בלונה פארק בלי באמת להגיע לשם)


אתגר הפחד בוא אנו מציעים לבנות לנסות ולהצליח להתמודד עם פחדיהם וללכת על קורה דקה ומתנדנדת בגובה של 100 קומות
מתחם המציאות המדומה הוא הדרך הטובה ביותר להוציא אנרגיות ופשוט ליהנות מחוויית משחק אתגרית ומעניינת עם יריות של לייזרים ומטרה אחת: לשתף פעולה על מנת לנצח את הקבוצה השנייה.


המתחם שלנו מתאים לרמות שונות, כך שכל אחת יכולה לקחת חלק בפעילות וליהנות לפי יכולתה. אין כל צורך לחשוש לביטחון הבנות, המתחם שלנו עומד בכל תקני הבטיחות, הוא מאובטח ועומד בכל תקנות הבטיחות המחמירות ביותר וערוך במיוחד כדי לספק חוויה מיוחדת ומהנה בימי הולדת לבנות.

אז איפה מתחם המציאות המדומה נמצא ברחובות

המתחם החדש והראשון שלנו נמצא ברחובות, ברח' הרצל 220

אנחנו מספקים חוויה מרכזית אחת, ועוד מגוון חוויות מציאות מדומה שמעודדות תקשורת, חשיבה ועבודת צוות: 

אם אתם רוצים לשדרג אירוע פרטי או עסקי בעזרת חוויות מציאות מדומה משוגעות – תקפצו לאתר שלנו VR2GO – חוויות ואטרקציות מציאות מדומה לאירועים.

למידע נוסף, הצעות מחיר והזמנות:

חייגו – 077-9961616 או צרו עמנו קשר.