פעילות גיבוש או יום כיף בלתי נשכח - להוציא את המקסימום מהעובדים בימי כיף

אם אתם מחפשים פעילות גיבוש אמיתית: כיפית, מגבשת, מעוררת תקשורת ומהנה לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון!

אנו מציעים להסתכל על זה מזווית אחרת:
תחשבו איזו פעילות גיבוש ביום כיף תפיק את המיטב, כפעילות גיבוש אמיתית: גם כיף וגם מעודד תקשורת?

אנו מציעים לכם ולעובדיכם יום כיף שונה מכל מה שניסתם עד היום.
יום כיף מאתגר מהרגיל, תוך התאמת הפעילות לעובדים, לגילם ולאופיים, אך תוך שמירה על עידוד תקשורת, גיבוש והכי חשוב כיף לכולם, לבנים ולבנות כאחד.

אז איך תוכלו לתכנן יום כיף שיוציא את המיטב מהצוות שלכם?
האם הצוות שלך תחרותי או מעדיף פעילות בה כולם תורמים באופן שווה?
האם הם אוהבים אדרנלין או מעדיפים אווירה רגועה ושלווה?
מה עם שילוב הומור בפעילות?

● פעילות תחרותית – אם מדובר בקבוצה בעלת אופי תחרותי, אנחנו ממליצים להתמקד ב Tower Tag,שזהו משחק יריות קבוצתי המתרחש במציאות מדומה(VR), כאשר כל שחקן חובש קסדה מיוחדת על הראש אשר מכניסה אותו לתוך משחק מחשב שנראה ממש כמו המציאות ובעזרת תזוזה חופשית צריך לאתר ולחסל את הקבוצה היריבה .יום כיף אתגרי הכולל פעילות תחרותית שיכולה להתאים גם כאשר מדובר בקבוצה גדולה שלא כולם מכירים היטב אחד את השני ואז התחרות נותנת לכל אחד את המקום שלו וחושפת בו צדדים שלא נראו קודם.

● פעילות אקסטרים – מתקני מציאות מדומה המדמים חוויות שלא כל אחד היה עושה ביומיום כגון
*סימולטור לונה פארק- בו יושבים ורואים את עצמכם בתוך מתקן בלונה פארק אשר עולה לגבהים עצומים ויורד במהירות גבוה, ומרגישים את כל התחושה בחזה ובבטן
*אתגר הפחד- הליכה עצמאית בגובה של 100 קומות על קרש דק' ומתנדנד.

● פעילות הומוריסטית – מי אמר שיום כיף חייב להיות רציני? אפשר לערוך תחרויות ופעילויות מהנות תוך שילוב הומור וכך לגרום לעובדים להיפתח, להשתחרר ולהכיר טוב יותר אחד את השני.

● פעילות בעלת ערך מוסף – אם אתם מגיעים עם צוות רציני שאוהב להשקיע גם מחוץ למשרד, או שאתם מחפשים פעילות שתשאיר חותם, ניתן לדבר איתנו ולתאם סדנה מיוחדת לקבוצה העוסקת בסגנון מנהיגות או בהתאם לערך אותו אתם כחברה רוצים להקנות לעובדיכם.

למידע נוסף, הצעות מחיר והזמנות:

חייגו – 077-9961616 או צרו עמנו קשר.

אם אתם רוצים לשדרג אירוע פרטי או עסקי בעזרת חוויות מציאות מדומה משוגעות – תקפצו לאתר שלנו VR2GO – חוויות ואטרקציות מציאות מדומה לאירועים.