מה זה TOWER-TAG ועל מה כולם מדברים שזה מיוחד?

החוויה הכי אימרסיבית שקיימת היום בארץ, משחק אסטרטגיה חברתי שיגרום לכם לחשוב לפני שתנועו במרחב, תדלגו בין המגדלים ותתחמקו מכדורים שורקים. המשחק כולל אקדח פיזי שיתרגם את התנועות שלכם לעולם המדומה. אל תתבלבלו כל דבר בעולם המדומה הוא אמיתי :). המגדל מגן עליכם, הקירות סופגים כדורים וזה הזמן להתכופף ולתפוס מחסה.

איך משחקים ב TOWER-TAG

המשחק הספורטיבי יוריד מכם מספר לא מבוטל של קלוריות במהלך המשחק, התכוננו לכושר ומשחק ESPORT אמיתי.

אנחנו כמובן ממליצים להגיע בבגדים נוחים, את העניבה והשמלות תשאירו בבית ליום אחר. יהיה עליכם לבחור את השותפים לקרב- התחלקו לשלשות ושחקו נגד חבריכם במשחק 3 על 3 שיחולק לסיבובים.

הפסדתם בראשון? לא נורא! דברו עם החברים ברשת הקשר של הקבוצה, תכננו אסטרטגיה והשיבו מלחמה. יש לכם סיכוי תמיד, גם בשניה האחרונה ממש עד שריקת הסיום!

מי יכול לשחק

גילאי 10 ומעלה. מטעמי בטיחות לא תותר כניסה לילדים מתחת לגיל זה גם אם אינם משחקים. ילדים עד גיל 13 חייבים בליווי מבוגר שנוכח במקום.

אנחנו מארחים בין 4 ל 18 איש.
ניתן להגיע ב:

קבוצות חברים – בני נוער, חיילים, סטודנטים, מבוגרים ועוד

חגיגה משפחתית – מרמת הנכד הצעיר ועד הסבא המבוגר- החוויה מתאימה לכולם והיא תגרום לגיבוש משפחתי בדרך מקורית

גיבוש עובדים – תנו לעובדים שלכם ערב בידור וכיף, נוכל לערוך טורניר נושא פרסים והגיבוש כבר יתקיים בעצמו!

משחק יריות אסטרטגי

לקפוץ כמו משוגעים בין המגדלים אולי ישגע את הקבוצה היריבה, אך בסופו של דבר תקבלו נקודות על פגיעה בקבוצה היריבה, המשחק חברתי ולכן יש לפגוע בכל הקבוצה ולא רק בשחקן אחד.

הנשק שלכם ישמש אתכם במהלך כל המשחק, הוא יאפשר לכם לירות רצף יריות או יריות בודדות וכמו כן ישמש אתכם בכבישת המגדלים והרצף הטריטורי.

הזהרו לא להשאר חשופים, היריבים יוכלו לפגוע לכם בנשק בו תרגישו רטט קל המצביע על חיווי שנפגעתם. נפגעתם? תעלו למגדל העונשים עד שהסיבוב הבא יתחדש 🙂

חוויה חברתית – אסטרטגית מרובת שחקנים

החוויה הזו תכניס אתכם לעולם בו תוכלו לראות את כל חברי הקבוצה והקבוצה היריבה בעולם מקביל, זה אומר שאתם לא לבד, שיתוף הפעולה ביניכם חשוב וקריטי להצלחת הקבוצה. מידות הגוף שלכם והגיל כבר לא משחקות כאן תפקיד.

כולכם תהיו שווים בעולם המדומה ותתחרו על הכתר! החוויה הזו מיועדת לכל גיל מעל 10, במתחם כבר התארחו שחקנים שמגרדים את גיל ה 60, היינו שמחים שתשברו את השיא 🙂

החוויה הייחודית תתאים לכם לכל אירוע בין אם מדובר בערב גיבוש צוותי, יומולדת או שבת של כיף עם המשפחה. זה המקום להרים את רף השמחה ופלפל את היום עם חוויה ייחודית.

השלב הבא של המציאות המדומה

עבדנו קשה על מנת לטשטש לכם את הקו בין המציאות למציאות המדומה והוספנו לכם אלמנטים שיתנו לכם את התחושה הכי אמיתית גם בעולם המדומה.

הוספנו לכם נשקים פיזיים שתואמים את העולם המדומה, הוספנו לכם את האופציה לראות את השחקנים ולדעת איפה הגבולות משחק שלכם ,תוכלו לדבר עם חבריכם ברשת קשר פנימית.

מעבר להכל החוויה לא בישיבה – אתם הולכים לעבוד קשה כדי להרוויח נקודות והחוויה כוללת פעילות גופנית! החוויה היא יריית הפתיחה למשחקי ESPORTS במציאות מדומה.