top of page

טאוור טאג חוויה חברתית – הגלגול הבא של הלייזר טאג – סניף רחובות נפתח!!!

טאוור טאג חוויה חברתית - הגלגול הבא של הלייזר טאג

טאוור טאג חווית מציאות מדומה לקבוצות ומשפחות

סניף של לייזר טאג במציאות מדומה נפתח ברחובות!

פיינטבול או לייזר טאג הם הבסיס למשחק שמשתלט על העולם! העתיד של הבידור, התחרות והכיף, נמצא בטכנולוגיות מציאות מדומה. 

אנחנו רוצים להכיר לכם את טאוור טאג – לייזר טאג במציאות מדומה. 

חווית מציאות מדומה שמתאימה גם למשפחות, לימי הולדת לילדים ומבוגרים ואירועים עסקיים במתחם.

חווית המציאות המדומה פותחה על בסיס הרעיון של פיינטבול – עליכם לשתף פעולה על מנת לנצח את הקבוצה היריבה!

טאוור טאג הוא הדרך הנכונה לשלב את הטכנולוגיה של מציאות מדומה ואת ענפי הספורט האהובים עליהם – גיימינג,לייזר טאג ופיינטבול.

לייזר טאג ופיינטבול הן חוויות שכולם כבר מכירים, אבל משחקים וחוויות קבוצתיות במציאות מדומה, הן אטרקציות חדשות לחלוטין בארץ.

נשמח לארח אתכם במתחם המציאות המדומה שלנו ברחובות, או במתחם נייד שנקים אצלכם באירוע

כך זה נראה בסניף במתחם המציאות המדומה בהמבורג


מתחם המציאות המדומה של טאוור טאג - הסניף הישראלי!

הגיע הזמן לשדרג - פיינטבול ולייזר טאג החוצה, טאוור טאג - IN

שמים משקף מציאות מדומה על העיניים וצוללים לעולם המציאות המדומה.

 1. אתם נכנסים לזירת הלחימה המדומה, רק שאין כדורי צבע, ואין דברים שניתן להיפצע מהם. רק אתם והקבוצה שלכם נגד היריבים שמולכם.

 2. כל שחקן נמצא בחלל המשחק האישי שלו, ורואה את גבולות השטח שלו. נוסף על העובדה ששטח ההסתובבות שלכם מוגבל על ידי הקסדה, אך המגבלות המדומות, כולל החשכת המסך ברגע ההתרחקות מאזור ההסתובבות שלכם לא יאפשר לכם לטעות.

 3. יהיה לכם קר כשתעברו את ההדרכה, אך אתם תודו על קיום המזגנים אחרי 5 דקות של משחק. המחיר – העלויות של 45 דקות משחק דומות לעלויות של מחצית זמן הפעילות בפיינטבול או לייזר טאג – אתם מקבלים כפול הנאה באותו המחיר!!!

 4. ילד בן 10 יכול, ואפילו סביר שיגבור על הורה בן 40 – או להפך…. הניצחון הקבוצתי תלוי בהמון גורמים, אך שני גורמים בהם לא תלויה הקבוצה המנצחת: גיל ומין.

 5. לא משנה בני כמה אתם, אם אתם בנות הזוג בחבורה או העובדים המבוגרים במחלקה, הכל תלוי ביכולות האישיות, ההשקעה, יכולות הלמידה, התמצאות ועוד המון יכולות…..

בואו אלינו למתחם המציאות המדומה ברחובות

המתחם החדשני שלנו לאירועים מכל הסוגים נמצא ברחובות, בכתובת הרצל 220

אנחנו מספקים מגוון חוויות מעבר ללייזר טאג – חדרי בריחה, סימולטורים ועוד

בנוסף תוכלו לגלות מגוון חוויות מציאות מדומה שמעודדות תקשורת, חשיבה ועבודת צוות: 

הקודם

הבא

למה טאוור טאג - חווית לייזר טאג במציאות מדומה ולא משחקים וחוויות אחרות במציאות מדומה?

חווית VR מרובת שחקנים – הפיתוח של טאוור טאג מהרגע הראשון היה פיתוח של חוויה מרובת שחקנים במציאות מדומה. לאורך השנתיים האחרונות, עוד לפני הפצת המשחק ברחבי העולם החוויה הלכה והתפתחה משחקן אחד נגד שחקן, לשלושה שחקנים כנגד שלושה שחקנים. בגלל שהמשחק פותח כמשחק מרובה שחקנים, ה"היגיון" מאחורי המשחק מאוד פשוט, ברור והגיוני, והוא מבוסס על TEAM DEATHMATCH ותפוס את הדגל.

מנגון תנועה ייחודי לטאוור טאג – מנגון התנועה של השחקנים בזירת הקרבות ה VR של טאוור טאג פותחה בייחודיות למשחק. מנגנון התנועה מצריך שימוש בהדק, ומשיכה "של עצמכם" או יותר נכון של האווטאר שלכם לעמוד הבא. מנגנון התנועה הזה נראה מורכב בדיוק במהלך שלוש הדקות הראשונות. אחרי סיבוב החימום הראשון כבר יהיה קשה לעצור אתכם!

שימוש בכפתור אחד בלבד – כל המשחק, דילוג ותנועה ברחבי המרחב, ירי על גבי יריבים, ריפוי שחקנים מקבוצה שלכם – הכל מתבצע על ידי שימוש בכפתור אחד בלבד – ההדק. המאפיין הזה הוא אחד הכלים שמאפשרים לימוד מהיר של אופן המשחק ושיפור, שכן אין החלפת מחסניות, אין שימוש בכפתורים לא נוחים, הכל פשוט ונוח – רק ההדק.

עקומת למידה מהירה – כל מה שאמרנו לעיל, מביא לכך שמהר מאוד, עניין של דקות בודדות שחקן שרק משחק בפעם הראשונה הולך להשתפר בצורה ניכרת ביחס לאיך שהוא היה ממש דקות בודדות לפני כן. בד"כ תוכלו לשים לב לשינוי בעצמכם, במידה ותגיעו בפעם השנייה עם קבוצה חדשה, יהיה עליכם "לוותר" לשחקנים שלא שיחקו עדיין על מנת שיגיעו לרמתכם. מרגע שלמדתם את הבסיס, ואתם יודעים כיצד לשחק, יהיה עליכם להשקיע כבר יותר על מנת להשתפר ולהגיע לרמה גבוהה יותר במשחק.

אסטרטגיה – טאוור טאג בניגוד למשחקים אחרים שקיימים, החוויה שלנו מחייבת אתכם לדבר ביניכם. קבוצה שלא תדבר ולא תתכנן אסטרטגיה, טובה ככל שתהיה, יהיה לשחקנים שלה מאוד קשה לגבור על היריבים שלהם. לאסטרטגיה יש המון המון מקום במשחק. (לא, זה לא עוד ירי על זומבים….)

חוויה ייחודית במציאות מדומה – אתם צריכים להגיע אלינו או לאחד הסניפים שעומדים להיפתח בקרוב, לעלות על ברכיות, לקחת את הרובים ההפטיים, לשים חגורת רטט, ולהלחם בחברים שלכם. מצטערים, המשחק לא יהיה בבתים, היה לנו חלום אותו אנחנו מגשימים עם כל קבוצה שמגיעה – צרחות, תחרות, ו"אני הייתי יותר טוב" , "כמה הריגות היו לי?", "חכי חכי לפעם הבאה"….

חוויות מציאות מדומה שמתאימות לכל הגילאים

לכולם, ולכל סוגי האירועים! 

ילדים החל מגיל 10, בנים ובנות, סטונדטים וחיילים, קבוצות של משפחות, חברים, ליום הולדת או סתם כך, צוותים שהגיעו לגיבוש, חברות שונות, מסיבות רווקים ורווקות, וכמובן כדי להעביר ערב בכיף עם האנשים שאתם אוהבים!

 1. ילדים ונוער (מסיבת בר מצווה) ברחובות

 2. יום הולדת לילדים או מבוגרים ברחובות

 3. פעילות גיבוש לצוות ועובדים בחברות

 4. משפחות תחרותיות

 5. ערב צוות מגבש באזור רחובות והשפלה

 6. דאבל או טריפל דייט לחברים ומשפחה

אם אתם רוצים לשדרג אירוע פרטי או עסקי בעזרת חוויות מציאות מדומה משוגעות – תקפצו לאתר שלנו VR2GO – חוויות ואטרקציות מציאות מדומה לאירועים.

צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page