top of page

טאוור טאג חווית VR חברתית – הגלגול הבא של הלייזר טאג נפתח ברחובות

טאוור טאג חווית VR חברתית - הגלגול הבא של הלייזר טאג נפתח ברחובות

אהבתם פיינטבול ולייזר טאג? מצויין! הגיע הזמן להתקדם יחד עם הטכנולוגיה, ולהכיר את הדבר שכולם מדברים עליו בשנה האחרונה – "מציאות מדומה" וספציפית – חווית טאוור טאג. 

החוויה פותחה על ידי שחקנים מקצועיים של פיינטבול, שחיפשו את הדרך הנכונה לשלב את הטכנולוגיה של מציאות מדומה ואת ענפי הספורט האהובים עליהם – לייזר טאג ופיינטבול. ההחלטה ללכת בכיוון המציאות המדומה היה מהפכני, שכן לטאוור טאג יש מספר מאפיינים ייחודיים שמשדרגים אותו ביחס ללייזר טאג או הפיינטבול מהם הוא מגיע, וגם ביחס למשחקים וחוויות אחרות במציאות מדומה.

הסניף הישראלי הראשון – מתחם המציאות המדומה נמצא ברחובות

המתחם החדש והראשון שלנו נמצא ברחובות, ברח' הרצל 220

אנחנו מספקים חוויה מרכזית אחת, ועוד מגוון חוויות מציאות מדומה שמעודדות תקשורת, חשיבה ועבודת צוות: 

הפתיחה בהמבורג 

סניף שניי שחקנים על שני שחקנים


היתרונות של חווית טאוור טאג על פני פיינטבול ולייזר טאג

לא כואב! – אתם צוללים לעולם המציאות המדומה ברגע שאתם שמים את המשקף על העיניים, ומשם אתם נכנסים לזירת הלחימה המדומה. אין כדורי צבע, אין עצמים מפריעים, רק אתם, נגד היריבים שלכם, וכל העולם שמולכם, כולל העמוד, המגנים, מדומים =)

הסיכוי לפציעות, סימנים כחולים, מכות וכו'… אינו קיים – כל שחקן נמצא בחלל המשחק האישי שלו, ורואה את גבולות השטח שלו. נוסף על העובדה ששטח ההסתובבות שלכם מוגבל על ידי הקסדה, אך המגבלות המדומות, כולל החשכת המסך ברגע ההתרחקות מאזור ההסתובבות שלכם לא יאפשר לכם לטעות.  

מזגן מזגן מזגן – המזגנים במתחם עובדים באופן קבוע על 17 מעלות, יהיה לכם קר כשתעברו את ההדרכה, אך אתם תודו על קיום המזגנים אחרי 5 דקות של משחק. 

המחיר – העלויות של 45 דקות משחק דומות לעלויות של מחצית זמן הפעילות בפיינטבול או לייזר טאג – אתם מקבלים כפול הנאה באותו המחיר!!!

ילד בן 10 יכול, ואפילו סביר שיגבור על הורה בן 40 – או להפך…. הניצחון הקבוצתי תלוי בהמון גורמים, אך שני גורמים בהם לא תלויה הקבוצה המנצחת: גיל ומין. לא משנה בני כמה אתם, אם אתם בנות הזוג בחבורה או העובדים המבוגרים במחלקה, הכל תלוי ביכולות האישיות, ההשקעה, יכולות הלמידה, התמצאות ועוד המון יכולות….. 

מסיבת רווקים במתחם VR

מסיבת רווקות במתחם VR

היתרונות של חווית טאוור טאג על פני משחקים וחוויות אחרות במציאות מדומה

חווית מציאות מדומה מרובת שחקנים – הפיתוח של טאוור טאג מהרגע הראשון היה פיתוח של חוויה מרובת שחקנים במציאות מדומה. לאורך השנה האחרונה, עוד לפני הפצת המשחק ברחבי העולם החוויה הלכה והתפתחה משחקן אחד נגד שחקן, 

לשלושה שחקנים כנגד שלושה שחקנים. בגלל שהמשחק פותח כמשחק מרובה שחקנים, ה"היגיון" מאחורי המשחק מאוד פשוט, ברור והגיוני, והוא מבוסס על TEAM DEATHMATCH כרגע.

מנגון תנועה ייחודי לטאוור טאג – מנגון התנועה של השחקנים בזירת הקרב המדומה של טאוור טאג פותחה בייחודיות למשחק. מנגנון התנועה מצריך שימוש בהדק, ומשיכה "של עצמכם" או יותר נכון של האווטאר שלכם לעמוד הבא. מנגנון התנועה הזה נראה מורכב בדיוק במהלך שלוש הדקות הראשונות. אחרי סיבוב החימום הראשון כבר יהיה קשה לעצור אתכם!

שימוש בכפתור אחד בלבד – כל המשחק, דילוג ותנועה ברחבי המרחב, ירי על גבי יריבים, ריפוי שחקנים מקבוצה שלכם – הכל מתבצע על ידי שימוש בכפתור אחד בלבד – ההדק. המאפיין הזה הוא אחד הכלים שמאפשרים לימוד מהיר של אופן המשחק ושיפור, שכן אין החלפת מחסניות, אין שימוש בכפתורים לא נוחים, הכל פשוט ונוח – רק ההדק.

עקומת למידה מהירה – כל מה שאמרנו לעיל, מביא לכך שמהר מאוד, עניין של דקות בודדות שחקן שרק משחק בפעם הראשונה הולך להשתפר בצורה ניכרת ביחס לאיך שהוא היה ממש דקות בודדות לפני כן. בד"כ תוכלו לשים לב לשינוי בעצמכם, במידה ותגיעו בפעם השנייה עם קבוצה חדשה, יהיה עליכם "לוותר" לשחקנים שלא שיחקו עדיין על מנת שיגיעו לרמתכם. מרגע שלמדתם את הבסיס, ואתם יודעים כיצד לשחק, יהיה עליכם להשקיע כבר יותר על מנת להשתפר ולהגיע לרמה גבוהה יותר במשחק.

אסטרטגיה – טאוור טאג בניגוד למשחקים אחרים שקיימים, החוויה שלנו מחייבת אתכם לדבר ביניכם. קבוצה שלא תדבר ולא תתכנן אסטרטגיה, טובה ככל שתהיה, יהיה לשחקנים שלה מאוד קשה לגבור על היריבים שלהם. לאסטרטגיה יש המון המון מקום במשחק. (לא, זה לא עוד ירי על זומבים….)

חוויה ייחודית במציאות מדומה – אתם צריכים להגיע אלינו או לאחד הסניפים שעומדים להיפתח בקרוב, לעלות על ברכיות, לקחת את הרובים ההפטיים, לשים חגורת רטט, ולהלחם בחברים שלכם. מצטערים, המשחק לא יהיה בבתים, היה לנו חלום אותו אנחנו מגשימים עם כל קבוצה שמגיעה – צרחות, תחרות, ו"אני הייתי יותר טוב" , "כמה הריגות היו לי?", "חכי חכי לפעם הבאה"….

למי ולאיזה אירוע החוויה מתאימה?

לכולם, ולכל סוגי האירועים! ילדים החל מגיל 10, בנים ובנות, סטונדטים וחיילים, קבוצות של משפחות, חברים, ליום הולדת או סתם כך, צוותים שהגיעו לגיבוש, חברות שונות, מסיבות רווקים ורווקות, וכמובן כדי להעביר ערב בכיף עם האנשים שאתם אוהבים!

ילדים ונוער (מסיבת בר מצווה)

יום הולדת לילדים מבוגרים

פעילות מגבשת לצוותים וחברות עסקיות

משפחות תחרותיות

ערב צוות מגבש

דאבל או טריפל דייט לחברים ומשפחה

אם אתם רוצים לשדרג אירוע פרטי או עסקי בעזרת חוויות מציאות מדומה משוגעות – תקפצו לאתר שלנו VR2GO – חוויות ואטרקציות מציאות מדומה לאירועים.

0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page