top of page

יוגי הו קם לתחיה באמצעות מציאות מדומה ומציאות רבודה!

יוגי הו קם לתחיה באמצעות מציאות מדומה ומציאות רבודה (פוסט מתעדכן)!

יוגי הו במציאות מדומה - יותר טוב מתמיד, יותר אמיתי מתמיד, אבל...

Duel Monsters VR הוא פרויקט מעריצים חדש שיצא לאחרונה ומטרתו להכניס אתכם לראשונה אל עולמו של יו-ג'י-הו ! מתוך הז'אנר של המנגה והאנימה, רק בשילוב אלמנטים של PVP ומשחקים אונליין.

Duel Monsters VR נתמך במשקפי מציאות מדומה של  Oculus Rift, HTC Vive ו- Windows VR; לא תמצא אותו ב- Steam או ב- Oculus Store, מכיוון שהוא זמין רק באמצעות הורדה ישירה בדיסקורד של המפתחים כאן.

המשחק ששרת ה- Multiplayer שלו נפתח היום, הוא משחק מתוצרת מעריצים – חינמי, ללא קשר רשמי לקונאמי או ליוצר הסדרות קאזוקי טקהאשי; זמן קצר לפני שחרורו v0.0.1 של היום, נקרא הפרויקט בהיסוס 'יו-ג'י-הו! VR '. 

"הדו קרב מתרחש על המבנה של קאיבה קורפ. וניתן להשתמש בחפיסות של יוגי וג'ואי מעיר הקרב; דו קרב נגד היריב שלך בדיוק כמו שהיית עושה בתוכנית"

אליפות העולם ביוגי הו - במציאות רבודה

המזרח הרחוק, מביא לנו מגוון שעשועונים מצחיקים, אבל הפעם, הם מביאים את טורניר יוגי הו (Yu-Gi-Oh) – אחד המשחקי קלפים הפופולריים שיצאו בעולם האנימה בשילוש של טכנולוגיית AR – מציאות רבודה. הטכנולוגיה הזאת ממש לא חדשה למשחקי קלפים, למשל, משחקים שרצו עוד על ה- PS3 ה- Eye of Judgment יצא לפני למעלה מעשור.

אבל תוספת ה- AR – מציאות רבודה במסגרת טורניר מראה באמת מה ה- Yu-Gi-Oh! esport יכול להיות יום אחד. כלומר, אם האפקטים הנוספים לא הפריעו לשטף המשחק והרסו את ריכוז השחקנים.

יוגי הו במציאות מדומה

יוגי הו (Yu-Gi-Oh) הוא כנראה אחד ממשחקי הקלפים הפופולריים בעולם – ולפני שגל מחאה מצד מעריצי פוקימון מגיע, אז מיד אחרי פוקימון, לא לפניהם. משחק זה הופיע לראשונה לעולם בשנת 2000, ומהר מאוד הסדרה ומשחק הקלפים הפכו לפופולריים מאוד. גם אצלי בקופסא בארון של סט קלפים של פוקימון וגם יוגי הו. 

עכשיו, יש לנו סוף סוף הזדמנות ולהיכנס לעולם של יוגי הוא במציאות מדומה, כמובן בזכות מפתחים ומעריצים הדוקים, אחרת פיתוחים כאלה לוקחים הרבה יותר זמן ממה שאתם חושבים.

שני מפתחים עצמיים עובדים קשה מאוד כדי להביא את יוגי הו לעולם המציאות המדומה. משחק המציאות מדומה המגניב הזה מאפשר לכם להתמודד מול יריבים אחרים בשדה הקרב ובו תוכלו לזמן את כל המפלצות שבקלפים שלכם.

בסרטון תוכלו לראות איך המפלצות המצוירות משתמשות בקסמים שלהן על מנת לתקוף את היריב. אתם מתחילים עם חפיסת קלפים בסיסית וכשהתור שלכם מגיע אתם פיזית מחליקים את הקלף לתוך המכשיר שעל כף היד שלכם על מנת לזמן את המפלצת – ממש כמו בסדרה המפורסמת!

יש גם גרסת יוגי הו במציאות רבודה -AR!

בקצרה על AR = מציאות רבודה – היא הלבשה של תוכן וירטואלי על גבי העולם האמיתי. ממש כמו במשחק פוקימון GO , או מגוון דוגמאות אחרות שקיימות כיום – של אפליקציות או משחקים בהם רואים דמויות / גרפיקה / ספרי לימוד או אפילו כלי נגינה שקמים לתחייה מכרטיסיות ברגע שסורקים אותם עם הפלאפון או הטאבלט.

גרסת המציאות הרבודה – augmented reality של יוגי הו, זאת שמופיעה בסרטון שלפניכם, תאפשר לכם לראות את הכרטיסים הדיגיטליים ואת המפלצות קמות לתחיה בעולם האמיתי, תוך שימוש במשקפי ההולולנס של מיקרוסופט (Hololens).

חשוב לציין – המשחק בגרסת המציאות מדומה/רבודה נעשה על ידי חובבים והוא לא שחרור רשמי של Konami או חברות אחרות המחזיקות בזכויות המותג. ניתן לראות שהמשחק עדיין בפיתוח אך הפוטנציאל הטמון בו הוא ענק. למרות שיש כבר משחקים נוספים בזאנר הקלפים שקיימים בתחום כגון – "Settlers of Catan| ו "Dragon Front" , אבל התעוררות לחיים של משחק כמו יוגי הו בהחלט יוצרת המון התרגשות ותהווה חווית מציאות מדומה מגניבה ומיוחדת מאוד.

חוויה קבוצתית משוגעת במציאות מדומה!

המתחם החדש והראשון שלנו נמצא ברחובות, ברח' הרצל 220

אנחנו מספקים חוויה מרכזית אחת, ועוד מגוון חוויות מציאות מדומה שמעודדות תקשורת, חשיבה ועבודת צוות: 

צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page