top of page

מתחם לייזר טאג במציאות מדומה  החוויה הכי מטורפת בישראל

החוויה הכי אימרסיבית שקיימת היום בארץ, משחק אסטרטגיה חברתי שיגרום לכם לחשוב לפני שתנועו במרחב, תדלגו בין המגדלים ותתחמקו מכדורים שורקים. המשחק כולל אקדח פיזי שיתרגם את התנועות שלכם לעולם המדומה. אל תתבלבלו כל דבר בעולם המדומה הוא אמיתי. המגדל מגן עליכם, הקירות סופגים כדורים וזה הזמן להתכופף ולתפוס מחסה.

מתחם טאוור טאג הוא מתחם חדשני וייחודי בארץ לאטרקציית מציאות מדומה.

חווית ה VR שלנו מתאימה לילדים, לבני נוער, למשפחות, חברים לאירועים פרטיים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ולאירועים עסקיים לחברות וקבוצות קטנות.

חווית המציאות המדומה תכניס אתכם לעולם מקביל, אתם לא לבד ושיתוף הפעולה ביניכם חשוב וקריטי להצלחת הקבוצה. מידות הגוף שלכם והגיל כבר לא משחקים תפקיד. כולכם תהיו שווים בעולם המדומה ותתחרו על הכתר!

 

במתחם הלייזר טאג שלנו ברחובות – אנחנו מארחים קבוצות של 4 עד 30 שחקנים. במתחם תוכלו להנות מלייזר טאג במציאות מדומה, בטורניר תחרותי מאתגר, מסימולטור מציאות מדומה שמדמה רכבת הרים ועוד!

לייזר טאג במציאות מדומה

טאוור-טאג הנו מותג עולמי, הכוכב העולה של שילוב בין עולמות שונים שנפגשים במציאות מדומה אחת עם אקשן אינסופי.
את החוויה ניתן למצוא כיום במספר מדינות ברחבי העולם;
 בגרמניה, הולנד, יפן, קנדה, ארה"ב. וכמובן גם ישראל. הייחודיות של החוויה מתבטאת במספר מאפיינים שהופכים אותה לחוויה כל כך מיוחדת שלא דומה לאף חוויה של מציאות מדומה שניסתם בעבר!

טורנירים ארציים ועולמיים

Tower Tag הבינלאומי מביא לכם את ענף הספורט הווירטואלי הראשון בו תוכלו להתמודד בתחרויות בישראל כשהזוכים המאושרים יזכרו בכרטיסים ויוכלו להתחרות בטורניר בחו"ל. 

משחק פיזי ותחרותי

הכינו את עצמכם לתחרות ספורט מאתגרת עם פעילות גופנית אנרגטית במיוחד! 

צאו לתחרות הכוללת צעקות שמחה, עידודי קהל ואסטרטגיה חברתית על מנת לכבוש את היעד. חוויה שתפעיל לכם את הראש ולא רק את ההדק של האקדח ותצריך שילוב כוחות על מנת להיות הקבוצה הטובה במגרש.

השחקנים עצמאיים לחלוטין

שטח משחק עצמאי בחלל משותף יעניק תחושת מרחב, מי שמגיע למתחם וחווה את החוויה מגדיר אותה כ"עולם אינסופי". לכל שחקן מוקדשת משבצת משחק בגודל של כ 9 מטרים רבועים בו הוא נע בחופשיות ללא חפצים וקירות. לא תרגישו לרגע שלצידכם נמצאים עוד שחקנים ואנשים רבים בעולם האמיתי.

 

קרבות מרובי שחקנים

מלחמות במציאות מדומה נועדו לקרבות בין שחקנים אנושיים, בניגוד למשחקים רבים בהם האויב הוא המחשב, כאן אתם תתחרו מול אנשים אמיתיים ותהיו תלויים ביכולות שלכם מול היכולות של היריב. תוכלו לשחק משני שחקנים נגד שני שחקנים ועד ארבעה נגד ארבעים. 

 

צלילה לעולם המדומה

זה פשוט הדבר האמיתי, הטכנולוגיה המתקדמת, המחשבים החזקים והאיכותיים של LENOVO בשילוב כרטיסי המסך הכי מתקדמים שיש יתמכו את ה FLOW של החוויה והגרפיקה. האלמנטים הפיזיים והאקדחים האמיתיים יגרמו לכם לעיתים לשכוח שאכן מדובר במציאות מדומה. הרבדים שאנו מוסיפים לכם למציאות המדומה ירכיבו לכם את התמונה המושלמת והיחידה בארץ שמדמה מציאות מורכבת!

0_3.png

INSTAGRAM

TT_Background_2.png

הוראות הגעה

הוראות הגעה לטאוור טאג רחובות, לייזר טאג במציאות מדמה
bottom of page